אודות אנלייז

חברת אנלייז, הוקמה ע"י מיכאל טיבי שהנו מומחי השקעות בנדל"ן. החזון שלי היה לאפשר לכמה שיותר אנשים, לייצר הכנסה פאסיבית על מנת ליצור עבורם חירות כלכלית ולחיות את חייהם ללא כל דאגות כלכליות.  לאחר שמיכאל, השקיע בנדל"ן והפך לסיפור הצלחה, הוא החליט כי זה הזמן הנכון לפתוח חברה שתוכל לסייע למשקיעים עם או בלי הון עצמי, להשקיע באופן נבון בנכס שיניב תשואה יפה. עד היום, החברה ליוותה עשרות לקוחות מרוצים בתהליך של רכישת נכסים להשקעה. בכל העולם וגם בישראל, הרווח הגבוה ביותר של משקיעים הינו בנכסי נדל"ן שערכם רק גדל, מה שלבטח לא ניתן למצוא בבורסה או בבנקים.

חסכון של זמן וכסף באמצעות ייעוץ מקצועי בהשקעות נדל"ן

על מנת לחסוך זמן וכסף ללקוחות, חברת אנלייז, מאתרת נכסים שמתאימים להשקעה ושהם לבטח מניבים תשואה יפה בכל שנה. דבר זה חוסך הרבה טרחה מהלקוחות וכן הם שקטים יותר, כאשר יש להם על מי לסמוך בעיניים עצומות. באמצעות הייעוץ של החברה, הלקוחות נמנעים מטעויות שעשויות לעלות להם בכסף רב. החברה מכירה לעומק את שוק הנדל"ן בישראל ואת החזון שלו בעתיד, מה שמאפשר להם לאתר נכסים שהיום עולים יחסית מעט והצפי לעלייתם הוא תוך זמן קצר. חברת יועצי הנדל"ן, יודעת לנתח את הפוטנציאל והתשואה של נכסי נדל"ן כדאיים, מה שמבטיח השקעה בטוחה.

ייעוץ של 360 מעלות וליווי צמוד עד חתימת העסקה

חברת יועצי הנדל"ן אנלייז,  מציעה ייעוץ של 360 מעלות, מה שמכסה את כל האלמנטים הקריטיים בדרככם להצלחה. אין מדובר במתווכים או סוכני נדל"ן,  לחברה אין מלאי דירות או עסקאות עם מוכרי נכסים או מתווכים, כי אם האינטרס של החברה הינה שהלקוח יקבל את העסקה הטובה ביותר בשוק. החברה עובדת בשקיפות מלאה עם לקוחותיה היות ומילות המפתח בשירות של אנלייז, הינן: יושרה,אמינות, נאמנות והגינות. חברת אנלייז, מתמחה באיתור של נכסים אטרקטיביים להשקעה, כך שנכסים אלה, יתאימו לסטאטוס הכלכלי של הלקוחות. החברה לוקחת כמה צעדים קדימה את לקוחותיה להשקעה כדאית וחופש כלכלי. במילים אחרות- החברה יודעת לתרגם פוטנציאל להצלחה.